آیا محصولاتی که در فروشگاه احیاگران سلامت به فروش میرسد اصل هستند؟

 

آسایش خاطر مشتریان در خرید اینترنتی حرف اول را میزند. احساس امنیت از اینکه کالاهای ارائه شده در فروشگاه اینترنتی کاملا با شرایط ذکر شده در توضیحات کالا برابری کند و اصالت کالا ، از جمله دغدغه های خریداران اینترنتی است.

 

از اولین اولویتهای فروشگاه احیاگران سلامت نیز ایجاد احساس امنیت خرید و ارائه کالاهایی اصل با خصوصیات و کارایی های ذکر شده محصول است.

 

کلیه کالاهای موجود در فروشگاه احیاگران سلامت ، از اصالت و ضمانت برخوردار بوده و این مهم تضمین می شود که تمامی محصولات از جمله داروهای گیاهی ، عرقیات گیاهی ، گیاهان دارویی ، مواد غذایی ، حبوبات و خشکبار ، محصولات آرایشی و بهداشتی و … از مراکز اصلی ، رسمی و قانونی طب سنتی تهیه شده اند.

 

فروشگاه احیاگران سلامت ، تمامی کالاهای ارائه شده را مستقیم از شرکت ها و تولید کننده گان معتبر ، تولید کننده گان خانگی و سنتی محصولات با کیفیت و اصل ، و همچنین تولیدکننده گان و تهیه کننده گان روستایی و عشایری ( درمورد گیاهان دارویی ، عسل و … ) از شهرهای مختلف من جمله : ارومیه ، تبریز ، سنندج ، کاشان ، زنجان و … گردآوری نموده است و با حذف واسطه ها ، اقدام به کاهش قیمت تمامی اجناس ارائه شده نموده است.

 

– کالاهایی که به صورت خانگی و سنتی تهیه شدهاند ، کاملا دارای کیفیت عالی و مناسب و ضمانت فروشگاه احیاگران سلامت می باشند.